Kontakti

TAJNIŠTVO

Telefon:  (+386) 04 537 02 13
Telefaks: (+386) 04 537 02 33
E-pošta: tajnistvo@cudv-ml.si

VODSTVO

dr. Irena Ceglar
Direktorica

04 537 02 14
irena.ceglar@cudv-ml.si

info@cudv-ml.si

VODJE ORGANIZACIJSKIH ENOT CENTRA

Tanja Hrovat
Vzgoja in izobraževanje otrok in mladostnikov z bivanjem

04 537 02 43
tanja.hrovat@cudv-ml.si

Slađana Anderle
Vodenje, varstvo in zaposlitve pod posebnimi pogoji

04 828 00 10
sladjana.anderle@cudv-ml.si

Simona Tičar
Institucionalno varstvo odraslih

04 537 02 41
simona.ticar@cudv-ml.si

Jožica Trstenjak
Zdravstvene dejavnosti

04 537 02 22
jozica.trstenjak@cudv-ml.si

VODJE SLUŽB

Irena Švara Strojin
Upravno pravne in administrativne zadeve ter osnovna oskrba
04 537 02 25
irena.svara-strojin@cudv-ml.si

Minka Bohinc
Finance in računovodstvo

04 537 02 12
minka.bohinc@cudv-ml.si

SVETOVALNA SLUŽBA

Petra Hubad Gabršček
Socialna delavka

04 537 02 15
petra.ghubad@cudv-ml.si

Polonca Kostov
Psihologinja

04 537 02 27

psihologinja@cudv-ml.si

REHABILITACIJA

Milica Štetner
Fizioterapevtka
04 537 02 31

fizioterapija@cudv-ml.si

Sandra van Bakel Demšar
Fizioterapevtka
04 537 02 31

fizioterapija@cudv-ml.si

Nejc Žerdoner
Fizioterapevt
04 537 02 40

nejc.zerdoner@cudv-ml.si

Helena Kolenko
Delovna terapevtka
04 537 02 32

delovnaterapija@cudv-ml.si

Renata Mohorič
Delovna terapevtka
04 537 02 23

delovnaterapija@cudv-ml.si

VODJE DELOVNIH ENOT

dr. Urša Emeršič
VDC Jesenice

Cesta železarjev 8b, Jesenice
04  586 41 65
ursa.emersic@cudv-ml.si

 

Barbara Kovač
Domovi odraslih v Centru
04 537 02 45
barbara.kovac@cudv-ml.si

[/one_half]

Alenka Rožič
Stanovanjske in bivalne enote
04 537 02 45
alenka.rozic@cudv-ml.si

KONTAKTI STANOVANJSKIH IN BIVALNIH ENOT

Bivalna enota Bohinjska Bela

Bohinjska Bela 49, Bohinjska Bela
041 456 906
bohinjska.bela@cudv-ml.si

Stanovanjska skupina Poljče

Poljče 17, Begunje
051 442 601
poljce@cudv-ml.si

Bivalna enota Bor

Gradnikova cesta 3, Radovljica
051 442 610
bor@cudv-ml.si

Stanovanjska skupina Jesenice

Delavska ulica 1, Jesenice
051 420 060
bejesenice@cudv-ml.si

Bivalna enota Radovljica

Gradnikova ulica 46, Radovljica
031 632 510
beradovljica@cudv-ml.si

Meni