Kontakti

CENTRALA

Telefon:  (+386) 04 537 02 00
Telefaks: (+386) 04 537 02 33
E-pošta: info@cudv-ml.si

 

VODSTVO

 

Direktorica

Dr. Irena Ceglar
04 537 02 13
irena.ceglar@cudv-ml.si

 

STROKOVNE SLUŽBE CENTRA

 

Izobraževanje in socialno varstvo otrok

Tanja Hrovat
04 537 02 11
tanja.hrovat@cudv-ml.si

Vodja institucionalnega varstva odraslih

Simona Tičar
04 537 02 41
simona.ticar@cudv-ml.si

Vodja Varstveno-delovnega centra

Slađana Anderle
04 828 00 10
sladjana.anderle@cudv-ml.si

Vodja zdravstvene službe

Jožica Trstenjak
04 537 02 22
jozica.trstenjak@cudv-ml.si

Socialna delavka

Nina Pohar
04 537 02 15
nina.pohar@cudv-ml.si

Psihologinja

Polonca Kostov
04 537 02 27
psihologinja@cudv-ml.si

Računovodstvo

Minka Bohinc
04 537 02 12
minka.bohinc@cudv-ml.si

Služba za pravne, kadrovske in splošne zadeve; varstvo osebnih podatkov

Irena Švara Strojin
04 537 02 25
irena.svara-strojin@cudv-ml.si


ENOTI VARSTVENO-DELOVNEGA CENTRA

 

Vodja enote VDC Radovljica
Tea Beton
04 828 00 10
tea.beton@cudv-ml.si

 

 


Vodja enote VDC Jesenice
Dr. Urša Emeršič
04  586 41 65
ursa.emersic@cudv-ml.si


DOMOVI TER BIVALNE IN STANOVANJSKE ENOTE

 

Vodja v domu Mavrica

Petra G. Hubad
04 537 02 24

Vodja v domu Žarek

Klaudija Makuc
04 537 02 21

Vodja v domu Mlakar

Petra G. Hubad
04 537 02 26

Vodja v domu Slapnik

Petra G. Hubad
04 537 02 39

Vodja v stanovanjski skupini pri Žamarju, Poljče

Gregor Vajs
051 442 601
poljce@cudv-ml.si

Vodja v stanovanjski skupini Jesenice

Alenka Rožič
051 420 060
bejesenice@cudv-ml.si

Vodja v bivalni enoti Bor, Radovljica

Alenka Rožič
051 442 610
bor@cudv-ml.si

Vodja v bivalni enoti Bela

Alenka Rožič
041 456 906
bohinjska.bela@cudv-ml.si

Vodja v bivalni enoti Gradnikova, Radovljica

Gregor Vajs
031 632 510
beradovljica@cudv-ml.si

Meni